داکونیل Daconil

Daconil

داکونیل 720 سوسپانسیون

قارچ کشی حفاظتی با فن اوری جدید و فرمولاسیون پیشرفته

داکونیل 720 سوسپانسیون به دلیل نحوه تاثیر منحصر به فرد خود گزینه مناسبی برای جلوگیری از بروز بیماریهای مقاوم به قارچ کشهایی نظیر کاربندازیم می باشد .سوسپانسیون داکونیل با استفاده از فن اوری    Super weather stikو ترکیبات ویژه و اختصاصی سینجنتا تولید شده است. قطرات این سوسپانسیون برخلاف محلول قارچ کشهای پودری موجود در بازار , به خوبی بر روی گیاه پخش میشود تا لایه ای یکنواخت را بر روی سطح برگ تشکیل دهد . این لایه یک ساعت پس از سمپاشی در سطح برگ کاملا تثبیت می شود و از گیاه در برابر قارچهای بیماری زا محافظت میکند . بر خلاف محصولات رقیب , اثر حفاظتی داکونیل به دلیل عوامل نامساعد محیطی , مانند باران و فرسایش مکانیکی , کاهش نمی یابد . این ترکیب برای حشرات مفید کاملا بی خطر است و میتواند تا دو هفته از کشت شما در برابر بیماریهای نام برده شده در این راهنما محافظت کند .

https://sarafraz-hezarmasjed.ir/

در شرایط عادی انرژی گیاه صرف رشد گیاه و میوه آن میشود . در هنگام بروز بیماریهای قارچی , سیستم دفاعی گیاه فعال شده و بخشی از توان گیاه را صرف مبارزه با بیماری میکند , در نتیجه سرعت رشد گیاه و میوه و همچنین مقدار و کیفیت محصول کشاورزی کاهش می یابد . داکونیل با جلوگیری از بروز بیماری , ضمن حفظ سلامتی و شادابی گیاه , سبب میشود که انرژی بیشتری صرف رشد و تولید سیب زمینی و یا گوجه فرنگی شود . به طور کلی در عمل داکونیل به دلیل عملکرد حفاظتی بهتر از سایر قارچ کشهای حفاظتی – درمانی , میزان و کیفیت محصول برداشتی در هر هکتار را افزایش میدهد .

https://sarafraz-hezarmasjed.ir/

دیگر مزایای داکونیل عبارتند از :

1 – محل تاثیر چند گانه باعث میشود که بیماریها نتوانند به داکونیل مقاوم شوند . به همین دلیل , داکونیل از سموم اصلی مورد استفاده در برنامه های مدیریت مقاومت می باشد .

2 – در صورتی که داکونیل بر اساس توصیه های مندرج در روی برچسب ظروف محصول و کارشناسان گیاه پزشکی مصرف شود , بر روی کشت ,محیط زیست و مصرف کنندگان محصولات کشاورزی هیچ گونه اثر سویی ندارد .

3 – در صورت عمل به دستور العملهای مصرف و رعایت فاصله زمانی اخرین سمپاشی تا برداشت , محصولات تولیدی دارای هیچ گونه باقیمانده غیر مجازی نخواهد بود .

4 – از آنجا که داکونیل برای حشرات مفید بی خطر است , میتوان آن را با اطمینان خاطر در برنامه های مبارزه تلفیقی با آفات ( IPM) به کار برد .

برای دست یابی به بهترین نتایج داکونیل باید پیش از بروز علایم بیماری مصرف شود .

از مخلوط کردن داکونیل با روغن و یا سموم از نوع امولسیون ( EC ) خود داری شود .

موارد استفاده دانیکول در محصولات کشاورزی

https://sarafraz-hezarmasjed.ir/

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: عدم امکان کپی مطالب

تماس با ما

برگشت به منوی تماس ها

پشتیبانی واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

کانال تلگرام شرکت

برگشت به منوی تماس ها

پیج اینستاگرام شرکت

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها