دانلود مقاله کشاورزی ( بخش سوم )

کاربرد هورمونهای گیاهی


در این مقاله به هورمونهای گیاهی و کاربرد آنها در ازدیاد نباتات پرداخته شده است که میتوانید از لینک زیر ان را دریافت کنید .


دانلود
کاربردگچ در پسته


در مقاله پیش رو که نوشته دکتر سلمان محمودی میمند میباشد به نقش و روشهای کاربرد گچ در خاکهای باغات پسته پرداخته شده است که میتوانید از لینک زیر آن را دانلود نمایید


دانلوددستورالعمل کاشت گندم


نشریه فنی دستورالعمل کاشت گندم و ارقام مورد کاشت در استان زنجان در ۶۰ سفحه گرد آوری شده است که برای دانلود آن کافیست بر روی لینک زیر کلیک نمایید


دانلودپیله خوار نخود


در مقاله تحقیقاتی زیر به بررسی زیست شناسی و فعالیتهای رفتاری کرم پیله خوار نخود در شرایط آزمایشگاهی پرداخته شده است که میتوانید با دریافت آن ازینجا به مطالعه آن بپردازید.


دانلودآفات و بیماریهای درختان میوه هسته دار


کتاب راهنمای آفات و بیماریهای مهم درختان میوه هسته دار که در ۱۰۰ صفحه تالیف گردیده است را میتوانید ازینجا دانلود نمایید.


دانلودضد عفونی خاکمقاله زیر به مهمترین اصول و روشهای ضد عفونی خاک شامل روشهای شیمیایی و غیر شیمیایی پرداخته است که میتوانید آن را از لینک زیر دریافت نمایید


دانلودتزریق کود


کتابچه راهنمای تزریق کود در سیسنمهای آبیاری تحت فشار که کاری از موسسه تحقیقات آب و خاک میباشد را میتوانید از لینک زیر دریافت نمایید .


دانلودتفاله گوجه فرنگی


مقاله کوتاه زیر به بررسی استفاده از تفاله گوجه فرنگی در تفذیه دام و طیور و مزایا و معایب آن پرداخته است که برای دانلوذ بر روی لینک زیر میبایست کلیک نمایید .


دانلودبه لیمو


در فایل زیر به معرفی و مشخصات گیاهشناسب به لیمو و همچنین خواص آن و روشهای کاشت و داشت و برداشت آن پرداخته شده است


دانلودسیب زمینی


نشریه فنی راهنمای سیب زمینی به بررسی کلیه جوانب کشت سیبزمینی از ابتدا تا به انتهای آن پرداخته است که دانلود آن را به کشاورزان سیب زمینیکار توصیه میکنم.


دانلود

کانال تلگرام شرکت کشاورزی و دامپروری سرافراز هزارمسجد


دانلود مقاله کشاورزی ( قسمت اول )


دانلود مقاله کشاورزی ( قسمت دوم )

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: عدم امکان کپی مطالب